Lord Transfer & Turizm Hakkında


  • Havaalanı Yolcu Transferleri,
  • Otel Transfer Hizmeti,
  • Özel Tur Yolculukları,
  • İstanbul ve Şehirdışı Transfer ve Turlar

gibi transfer hizmetleri sunuyoruz. Yolculuklarınızda ulaşacağınız konuma güvenle ve planlanan zamanda seyahat etmeniz için uygun fiyatlarda hizmet sunuyoruz.

Lord Transfer & Turizm olarak sizlere sunduğumuz hizmetin karşılığında akılda kalıcı bir yolculuk deneyimi yaşamanızı diler, transfer konularında destek almak için bize ulaşmanızı temeni ederiz.

Lord Transfer & Turizm hizmetlerinden faydalanmak için bize danışabilir. Fiyatlarımızı ve detayları öğrenebilirsiniz.

Vizyon

Vizyonumuz

Hedefimiz

Lord Turizm & Transfer yeni fırsatlar yaratarak sürekli gelişen hizmetler ve yenilikler sunan sektöründe söz sahibi bir kuruluş olmaktadır. Hem teknolojik değişim, bilgi ve donanım hem de rekabete açık uzman, yenilikçi kadrolarımızla Transfer & Tur taşımacılığında özgün bir model oluşturup sektörün geleceğine yön veren bir firma modeli ile İstanbul'un ileri firmalarından birisi olmaktır.

Misyon

Misyonumuz

Amacımız

Lord Turizm & Transfer misafir taşımacılığındaki misyonu Karayolu Kanun ve Yönetmeliklerine uygun belgelere sahip, vizyonu yüksek kadrosuyla yaptığı işin sorumluluğunu bilen modern, konforlu ve yüksek modelli araçlarıyla sektörünün lider markası olma yolunda ilerlemektedir. LORD TURIZM taşımacılığındaki misyonu saygın, yenilikçi ve müşteri memnuniyetini esas alan, güvenilir taşıma modelimizi sürekli kılmak ve geniş kitlelere ulaştırmaktır.

Online Rezervasyon +90 (542) 244 36 66
WeCreativez WhatsApp Support
Randevu oluşturmak mı istiyorsunuz?